Zásady ochrany osobních údajů pro emaily

Naše zásady ochrany osobních údajů pro e-maily popisují, jak společnost Galant Fashion s.r.o. chrání vaše soukromí, když sbírá a používá vámi poskytnuté osobní informace.

Proč od nás dostáváte e-maily?
Pokud od nás dostáváte e-maily, pak jste si buď koupili naše produkty a dostáváte e-maily ohledně svého nákupu, nebo jste se prostřednictvím formuláře přihlásili k našemu novinkovému zpravodaji.

Jak sbíráme a používáme informace?
Na základě vašeho souhlasu zpracováváme vaši e-mailovou adresu, abychom vám mohli posílat přímé marketingové informace. Tyto e-maily obsahují informace ohledně našich produktů a služeb, jako např. exkluzivní nabídky, uvedení kolekcí, akce apod. Abychom vám mohli posílat personalizované novinkové zpravodaje, zpracováváme také informace o historii vašich objednávek, hodnotě objednávky, použité platební metodě, geografické poloze v době otevření novinkového zpravodaje a vaše jazykové předvolby. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, které o vás ukládáme. Dále máte právo kdykoliv vznést námitku proti našemu zpracování vašich osobních údajů k účelům přímého marketingu a odhlásit se z odběru budoucí komunikace od nás. Pokud máte jakékoliv problémy se zpracováním svých osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat v našem Centru nápovědy na adrese info@galantsocks.

Jak se můžete odhlásit z odběru?
Pokud si již nepřejete dostávat náš novinkový zpravodaj, můžete se kdykoliv odhlásit kliknutím na odkaz „Odhlásit se z odběru“ v zápatí kteréhokoliv z našich novinkových zpravodajů.

Chráníme vaše soukromí!
Informace, které poskytujete, jsou dostupné výhradně pro zaměstnance a poskytovatele služeb k výhradnímu účelu zasílání novinkových zpravodajů. S vaši osobními údaji zacházíme vždy s nejvyšší péčí a bez vašeho povolení vaše osobní informace nikdy neprodáme ani je nebudeme sdílet s žádnými třetími stranami.