Náš příběh

Jsme dva kamarádi Marek a Vojta, kteří se rozhodli zanechat tady na tom světě nějakou stopu. Značka Galant vznikla v hlavě jednoho z nás již před pár lety, ale až po společném plánování kam a jak posunout novou českou značku, jsme si řekli, že od podlahy to bude nejlepší. Pár měsíců s náčrty, návrhy, po nocích ladit barvy, domluvit se s výrobcem, návrhy etiket a nákupy obalových materiálů … finální kontroly a opět změny barev. Bylo toho tolik, ale naše společná vize, že se to již blíží, byla prostě silnější. Po zhruba šesti měsících jsme přivítali doma prvních 7 originálních designových ponožek! Dnes po necelých 3 letech práce máme v naší nabídce již 46 vzorů!

Postupem času jsme celý proces navrhování více zdokonalovali. Dnes již produkujeme vzory, které jsou vyladěné až do sebemenších detailů. Poté, co se zaměříte na naše vzorované ponožky, ať jsou to naše krásné plachetnice, mexikánské či ponožky s buldočkem, tak uvidíte, jak jsou propracované do nejmenšího detailu. To je jedna z věcí co nás prostě baví. Dělat takové produkty, se kterými se na 100% ztotožňujeme. Určitě jsme ale nezanevřeli na jednodušší designy, které jsou stále součástí našeho portfólia produktů a mají u nás své patřičné místo.

"Business jako koníček. Proto ho děláme jak nejlépe umíme…"

Čím se vlastně naše ponožky liší od konkurence? Snažíme se dělat ponožky, které budou chlapi hlavně nosit. Nechceme dělat ponožky vtipné, které dostane někdo jako dárek a nikdy by si je nevzal na sebe. Od první kolekce, která byla čistě jednoduchého charakteru jsme se postupně dopracovali k detailním vzorům s decentnějším nádechem. Díky našim fanouškům se snažíme do kolekce vždy dostat i barvy, protože ohlasy jsou víc než pozitivní. I proto můžete u nás najít i odvážnější kousky. Tento rok na jaře 2020 jsme poprvé představili kolekci letních kotníčkových ponožek jako jedni z mála autorských tvůrců v České republice.

Dbáme na kvalitu a pro klientský přístup k našim zákazníkům. Kvalita se odráží především v tom ohledu, že vše, co spojuje naší značku, bylo vyrobeno v České republice. Od samotných ponožek, etiket i dárkových krabiček. Ke svým zákazníkům chováme výjimečný závazek, protože právě díky jim se může naše značka dále rozšiřovat a jsme schopni více investovat do našich produktů. Proto se snažíme našim stálým zákazníkům vycházet vstříc v podobě výhodných balíčků či slev na naše ponožky. Alespoň takto můžeme našim zákazníkům poděkovat za jejich loajalitu a důvěru v Galant Socks.